DIREKTORI PEGAWAI

PEGAWAI PENGURUSAN

JABATAN CETAK KERAJAAN

Image

Roland Fred Phan

Pencetak Kerajaan Sabah (N54)

Telefon: 088-538236 Roland.Phan@sabah.gov.my
Image

Liew Chern Wei

Timb. Pencetak Kerajaan (N52)

Telefon: 088-538766 ChernWei.Liew@sabah.gov.my
Image

Donny Ponong

Ketua Pen. Pencetak Kerajaan (N48)

Telefon: 088-538239 Donny.Ponong@sabah.gov.my
Image

Fauziah Jalimbun Abdullah

Pen. Pencetak Kerajaan I (N44)

Telefon: 088-538203 Fauziah.Jalimbun@sabah.gov.my
Image

Encik Julius Bakar

Pen. Pencetak Kerajaan II (N41)

Telefon: 088-538260 Julius.Bakar@sabah.gov.my
Image

Puan Rufina Gondipon

Ketua Bahagian Stor Pusat & Aset (N41)

Telefon: 088-538243 Rufina.Gondipon@sabah.gov.my
Image

Abdul Jamil Bin Kanak

Ketua Seksyen Pentadbiran (N32)

Telefon: 088-538241 AbdJamil.Kanak@sabah.gov.my
Image

Suhaila Binti Lidin

Ketua Seksyen Akaun (W32)

Telefon: 088-538242 Suhaila.Lidin@sabah.gov.my
Image

Diana Yap Kim Vui

Ketua Seksyen Bekalan Stor (N32)

Telefon: 088-538731 Diana.Yap@sabah.gov.my
Image

Fazlinawati Binti Abdul Mumin

Ketua Seksyen Percetakan (N32)

Telefon: 088-538263 Fazlinawati.AbdMumin@sabah.gov.my
Image

Giles Melter Jimbangan

Ketua Seksyen Aset & Penyelenggaraan(N29)

Telefon: 088-538384 Giles.Jimbangan@sabah.gov.my
Image

Suhaymah Binti Dow

Ketua Seksyen Penjilidan (N29)

Telefon: 088-538743 Suhaymah.Dow@sabah.gov.my
Image

Faizuan Mohd Fazli

Ketua Seksyen Pra-Cetak (N29)

Telefon: 088-538275 Faizuan.MohdFazli@sabah.gov.my
Image

-

Ketua Seksyen Borang Bercetak dan Terbitan (N29)

Telefon: 088-538275 -
Image

Zuhratun Noor Binti Japri

Ketua Seksyen Latihan, Peperiksaan dan Inovasi (N29)

Telefon: 088-538259 ZuhratunNoor.Japri@sabah.gov.my


Klik Untuk Melihat Kakitangan JCK